Logman a.s.


Prievidza - Bojnice: dialyzačné centrum, nefrologická ambulancia

Personál a kontakty:
ambulancia: 046/ 5112 317
sála: 046/ 543 9925
fax: 046/ 543 9926
Ordinačné hodiny:
V pracovné dni: 6:30 - 15:00
Odbery: 6:30 - 8:30

Objednajte sa prosím telefonicky na vyššie uvedenom čísle. Ďakujeme.
garant:
MUDr. Tibor Pasminka
tibor.pasminka@logman.sk
046/ 543 9927
0905/ 347 455
lekári:
MUDr. Silvia Pasminková
silvia.pasminkova@logman.sk
MUDr. Tibor Terem
tibor.terem@logman.sk
vedúca sestra:
Mgr. Oľga Haragová
olga.haragova@logman.sk
Adresa:
LOGMAN a.s.
NsP
Nemocničná 2
972 01 Bojnice
na mape ...

Priestory, vybavenie, služby
Nefrodialyzačné centrum sídli v Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach, jeho súčasťou je aj nefrologická ambulancia. Centrum má štyri dialyzačné sály vybavené novými monitormi Fresenius 5008S a novou úpravovňou vody od firmy Eurowater. Je vyčlenený oddelený priestor, lôžko i dialyzačný prístroj pre HBsAg pozitívnych pacientov. Pri všetkých dialyzačných monitoroch sú umiestnené postele, nakoľko dialyzačné kreslá si naši pacienti neobľúbili.

Zdravotná starostlivosť
Poskytujeme všetky štandardné druhy eliminačnej liečby: bikarbonátovú hemodialýzu, on-line hemodiafiltráciu, hemoperfúziu, kontinuálnu ambulantnú peritoneálnu dialýzu a automatizovanú peritoneálnu dialýzu. Pracujeme v dvojsmennej prevádzke s nepretržitou pohotovosťou. V prípade potreby (pri závažnejších komplikáciach zdravotného stavu) sú dialyzovaní pacienti hospitalizovaní na príslušnom oddelení bojnickej nemocnice, v areáli ktorej sa dialyzačné centrum nachádza.

Všeobecné informácie
Nemocnica v Bojniciach i bojnické Nefrodialyzačné centrum Logman, a.s. sa nachádzajú v katastri atraktívneho kúpeľného mesta Bojnice. Mesto je povestné svojím zámkom, mnohými považovaným za najkrajší na Slovensku, vychýrenými kúpeľmi a najstaršou, najväčšou a najkrajšou zoologickou záhradou na Slovensku. Je toho však oveľa viac, čo sa oplatí v Bojniciach a ich blízkom okolí navštíviť a spoznať.

Viac o stredisku ...